Cesta v menu Poznámky Prílohy emailov
Vedľajšie meu:

Prílohy emailov

Prílohy email spôsobujú problémy

V prílohách emailov od priateľov sú neraz veľmi zaujímavé dokumenty. Občas sú v nich prosby - hrozby, aby som email poslal ďalej. Stáva sa, že odoslanie emailu ďalším je vynucované. Stretne ma vraj šťastie, ak email pošlem ďalej, nešťastie ak ho nepošlem.

Emaily považujem za užitočné. Dávno však už nie sú efektívnou formou komunikácie, pozrite moju poznámku Máme priveľa emailov. Vážim si, že priatelia si na mňa spomenú pri čítaní zaujímavých dokumentov. Emaily s prílohami sa však snažím "nepreposielať". K mnohým by som sa niekedy aj rád vrátil. Na niektoré by som rád upozornil svojich priateľov, ale bez ich posielania v prílohách. Preto som vytvoril možnosť uložiť zaujímavé dokumenty na mojej doméne. Niektoré importujem do svojho Google Disku - do Google dokumentu. Tu bude ich prehľad a možnosť pozrieť si ich, niekedy aj možnosť stiahnuť. Linky dokumentov, prezentácií, webových stránok sú tu spravidla nasmerované na otvorenie v novom okne ...


Obsah


Slovenský orloj

18.3.2013
Slovenský orloj .. Od Igora .. Myslel som si, že na Slovensku sa budujú iba obchodné strediská, sklady, nájomné byty a vily zbohatlíkov. Ako vidno, dá sa postaviť niečo aj pre potešenie ..
   - Google prezentácia sa otvorí v novom okne.

 
Malý veľký dirigent

10.3.2013
Sedemročný dirigent .. Od Igora .. Nechce sa veriť, že toto dokáže sedemročný chlapec - Edward Yudenich. Určite to považuje za hru ..
   - Video sa otvorí v novom okne

 
Radiácia x politika

3.3.2013
Radiácia x politika .. Od Ota .. Hiroshima a Detroid po 65 rokoch ...
   - Google prezentácia.

 
Prečo sa neočkovať

19.2.2013
Prečo sa neočkovať proti chrípke .. Od Igora .. MUDr. Ludmila Eleková - Menšinový názor o preventívnom očkovaní proti chrípke = argumenty, prečo sa neočkovať. Po neposkytnutí primeraného priestou v televíznej debate názory uverejnila na Internete 19.10.2012 ..
   - PDF súbor 487 kB, otvorí sa v novom okne.

Lepšie, než otvoriť uvedené "pedeefko", je - pozrieť si článok na stránke www.jajsem.com/proc-se-neockovat-proti-chripce-mudr-ludmila-elekova/ ...

 
Boeing - montáž

13.2.2013
Boeing - montáž .. Od Ota .. Čo to musí byť za hala a akí inžinieri projektujú takú výrobu ...
   - Video na YouTube.

 

13.2.2013
Posledná fotka - vlna thsunami .. Od Igora ..

Posledná foka - vlna thsunami

Fotka z foťáka, ktorý našli pri upratovaní po tsunami na ostrove Sumatra. Vieme sa vžiť do pocitov človeka, čo to fotil 1/2 sekundy pred prevalením 32 m vysokej vlny? Je ešte medzí živými?

Ornamety v snehu

13.2.2013
Ornamenty vytvorené snežnicami .. Od Igora .. Pozoruhodné ornamenty vytvorené chodením snežnicami po snehu na horských pláňach ...
   - Google prezentácia.

 
Biely chrám

12.2.2013
Bílý chrám Wat Rong Khun v Thajsku .. Od Igora .. Neviem si predstaviť, koľko ľudí tú bielu krásu robilo. Začali ju budovať v roku 1997 - replika neba na zemi. Dvadsaťročné úspory jedného umelca z predaja svojich obrazov ...
   - Google prezentácia.

 
Video: 7.2.2013 snežilo

8.2.2013
Video: 7.2.2013 snežilo .. Od Petra Rybína - Na Liptove býva veľa snehu. Siedmy február 2013 mnohí na Liptove začali rozcvičkou s lopatami. Vyhrabať autá zo snehu dalo zabrať ..
   - Video na YouTube.

 

3.2.2013
Pročpak - Hoří má panenko? .. Od Igora - Zvýšenie napätia v rozvodnej sústave = zdraženie elektriny o 8 - 10%, poruchy elektrospotrebičov ..
   - Google dokument.

2.2.2013
Čo je demokracia .. Od Igora - Jozef Bielik o švajčiarskej demokracii ..
   - PDF súbor 163 kB,

2.2.2013
Ako si pomôcť pri infarkte .. Od Igora ..
   - Google prezentácia - editovací mód,
   - Google prezentácia - publikovaná na webe.

2.2.2013
Írske štěstí .. Od Igora - ako syn roľníka Fleminga zachránil Sira Winstona Churchilla ..
   - PPT - súbor pre Microsoft PowerPoint 2.034 MB,
   - Google prezentácia - editovací mód,
   - Google prezentácia - publikovaná na webe.

13.1.2013
Slavný čtverec Albrechta Dürera .. Od Ota - pre tých, čo lúštia sudoku ..
   - Google prezentácia - publikovaná na webe.


www.buransky.sk © 2008 IB. Posledná úprava zdroja 21. 03. 2013.